Dostawa i płatnosci

Formy płatności:

przelew na konto / przedpłata:

Przelew z Polski:

mBank 28 1140 2004 0000 3002 7752 2097

KM INVESTMENT Katarzyna Możejko, Gdynia 81-523 ul. Perkuna 6/1

Wpłata z zagranicy:

IBAN: PL28 1140 2004 0000 3002 7752 2097
kod SWIFT:  BREXPLPWMBK

- DotPay - system płatności internetowych z obsługą:

  • kart płatniczych Visa/MasterCard,
  • szybkich transferów (mTransfer, Płacę z Inteligo, MultiTransfer, Płacę z iPko, Przelew24 BZ WBK, Płacę z IKO, Płać z ING, Płać z Nordea, Przelew z BPH, Pekao24 Przelew,Millennium Płatności Internetowe, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Citi Handlowy, r-Przelew Raiffeisen Bank, Meritum Bank Przelew, Pay Way Toyota Bank, Płać z BOŚ, Alior Sync,Eurobank Płatności Online, Płacę z Idea Bank) 
  • przelewów onl-line (ING Bank Śląski, BPH Sezam, przelew bankowy, przekaz pocztowy, Deutsche Bank PBC, iPko, Credit Agricole Bank Polska, Invest Bank, Bank Ochrony Środowiska,Bank Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas, Volkswagen Bank Polska, BS Wschowa, Polbank EFG, Getin Bank) 
  • płatności mobilnych (mPay, SkyCash, Płacę z IKO, PeoPay, MasterCard Mobile)
  • PayPal - system płatności internetowych 
  • płatności gotówkowych (VIA Moje Rachunki, Kantor Polski, Zapłać w Żabce i we Freshmarkecie)
  • płatne przy odbiorze (za pobraniem)

- odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym: gotówka i karty płatnicze

 

Faktury i paragony:

Standardowo do każdego zamówienia wystawiamy paragon.

W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie odpowiednich pól w formularzu podczas składania zamówienia.

dane do faktury

W celu otrzymania faktury do paragonu, prosimy o dostarczenie oryginału paragonu w terminie 3 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym dostarczono towar lub wykonano usługę bądź otrzymano całość lub część zapłaty. 

 

Dostępne formy dostaw:

Koszty przesyłki pokrywa Odbiorca. Koszt uzależniony od formy płatności, metody dostawy oraz wagi.

- Paczkomaty InPost 

 

- Poczta Polska

Wszystkie przesyłki pocztowe są przesyłkami priorytetowymi. Koszt przesyłki naliczany jest automatycznie i jest uzależniony od wagi zamówionych produktów. Do zamówień pobraniowych doliczana jest uśredniona opłata manipulacyjna Poczty Polskiej w wysokości 8 zł. Wszystkie przesyłki powyżej 5 kg wysyłane są za pomocą kuriera - forma bardziej opłacalna dla Ciebie.

Bezpłatna wysyłka już od 350 zł. 

waga   koszt
do 0,35 kg         8,30 zł
do 1 kg   11 zł
do 2 kg   13 zł
do 5 kg   14,50 zł

- Kurier UPS  

 Przy pomocy firmy kurierskiej UPS dostarczamy wszystkie zamówienia których waga mieści się w przedziale 5-30 kg. Koszt przesyłki kurierskiej to 19 zł. W przypadku zamówień pobraniowych doliczana jest opłata w wysokości 10 zł.

 

Czas realizacji zamówień

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku zostaną zrealizowane i wysłane w ciągu 24h. Wyjątkiem są produkty z informacją o innym terminie realizacji. Warunkiem wysyłki jest zaksięgowanie wpłaty na koncie bądź wybór wysyłki za pobraniem. 

Dokładamy wszelkich starań aby realizacja zamówień odbywała się maksymalnie w ciągu 48h od złożenia zamówienia przy wyborze wysyłki za pobraniem bądź 48h od zaksięgowania wpłaty. 

Odbiór osobisty zakupionego towaru możliwy jest tylko i wyłącznie w naszej siedzibie firmy po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem terminu odbioru. Przejdź do strony KONTAKT.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl